SINUSINIS PROFILIS. ARKINIS SINUSAS.

DSC_0232SINUS PROF profilio skardos lakštai – tai puiki sienų ir stogų danga, ilgaamžė, nereikalaujanti priežiūros, dažniausiai naudojama didesnių pramoninių pastatų fasadams dengti (pavyzdžiui cechams, sandėliams, biurams). Arkinis SINUS PROF skirtas stogams, turintiems tolygų įšlenkimo spindulį; dėl savo standumo labiausiai tinka arkinių angarų stogams.

SINUS PROF

19s_big-geras

Dengiamasis plotis: 1.07 m; Bendras plotis: 1.12 m; Galimi lakšto ilgiai: nuo  0,20 m iki 11 m; Storis: 0,5 mm

Arkinis sinus PROF

ags

Dengiamasis plotis: 1.08 m; Bendras plotis: 1.14 m; Galimi lakšto ilgiai: nuo 0,50 m iki 9 m; Storis: 0,5 mm; Minimalus spindulys: 7m

Galimas padengimas: cinkas; alucinkas; poliesteris (spalva pagal RAL; mūsų RAL spalvynas čia)

Mūsų siūlomi gaminiai profiliuojami iš aukštos kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos standartus. Viena didžiausių ir seniausių Pietų Korėjos plieno perdirbimo gamyklų „DONGBU STEEL“ tiekia savo produkciją mūsų įmonei jau 10m. Per šį laikotarpį užsiauginome klientų pasitikėjimą ne tik Baltijos,  bet taip pat ir Skandinavijos šalyse. Nors rinkoje didžiulis stogo dangų gamintojų pasirinkimas, džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti patikimą, laiko patikrintą produktą, kuris savo kokybe nenusileidžia garsiems švedų gamintojams.

Plieninė stogo danga turi didžiulį privalumą – yra lengviausia stogo danga rinkoje. Vieno kvadratinio metro svoris su stogo konstrukcija beveik 10 kartų mažesnis nei keraminių ar betoninių čerpių.  Tai padeda sumažinti ne tik darbo, bet ir komplektuojančiųjų stogo detalių išlaidas.

Klientams siūlome  platų  spalvų spektrą, kuris leidžia suderinti stogo bei fasado dangas net patiems išrankiausiems. Taip pat siūlome išskirtinio dizaino „Printech” technologija pagamintą žaliavą – įvairių tipų medžio bei akmens imitacijos skardą.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)