Stogo ir sienų plėvelės

pleveles

Absorex (profiliavimo metu klijuojama antikondensacinė plėvelė)sitas2

Kas yra Absorex ?

Absorex yra novatoriška medžiaga, naudojama kontroliuoti kondensacijos problemas. Kai temperatūros ir drėgmės sąlygos pasiekia rasos tašką, Absorex sugeria drėgmę, o vėliau ją garų pavidalu išgarina į aplinką. Jūsų pastato vidus lieka sausas. Absorex sumažina kondensato lašėjimą.

Kodėl verta rinktis Absorex?absorex padengimas

Absorex skirta:

• užkirsti kelią drėgmei pastato viduje

• užkirsti kelią pelėsių augimui ir grybelių susidarymui

• sumažinti triukšmo lygį

Lengvai pritaikoma, taupo laiką ir pinigus. Nereikalauja papildomos energijos, darbo jėgos sąnaudų, tvarkymo ir t.t.. Atspari plyšimui ir pjovimas, Absorex gali būti naudojama visose klimato sąlygomis. Ši plėvelė yra puikus sprendimas pramoninių pastatų savininkams kuriems svarbus pastato ilgaamžiškumas.

MSL 98 Silver (antikondensacinė plėvelė)

Aukštos kokybės, kvėpuojanti plėvelė, metalizuotu paviršiumi stogams ir sienoms:

  • laidi garams;
  • puikiai sulaiko vandenį;
  • ypač atspari tempimui ir plyšimui;
  • atspari UV spinduliams.

Techniniai rodikliai

Rodiklio pavadinimas MSL 98
Nutraukimo jėga tempiant, (N/5cm): išilgai/skersai 650/550
Garo pralaidumas g/m²/24h/23°C min.30
Svoris (g/m²) 98
Rulono plotis(m) 1,5
Rulono ilgis (m) 50
Kiekis rulone(m²) 75
Atsparumas UV spindulių paveikiui 6 mėn.
Vandens nepralaidumas mm H2O -
Atsparumas temperatūros poveikiui (°C) -40 iki +80

Dengiant MSL 98 plėvelę, ją reikia truputį užleisti (minimaliai) ant gegnių. Tokiu būdu plėvelė apsaugoma nuo per didelio jos ištempimo pučiant vėjui ir judant stogo konstrukcijai. MSL 98 plėvelė tai daugiau armatūrinė plėvelė, kurios laidumas garui pasiektas mikroperforacijų dėka. Per daug ją įtempus šios angos padidėja ir dėl to lašų protėkiai gali patekti ant šiluminės izoliacijos arba ant statybinės konstrukcijos medinių elementų.

Plėvelės klojimo kryptis ant gegnių neturi reikšmės jos funkcionavimui. Tai priklauso nuo stogdengių atliekamų darbų organizavimo ir pobūdžio. MSL 98 antikondensacinės plėvelės klojamos ant stogo ar sienos konstrukcijos paliekant 2-2,5cm tarpą tarp termoizoliacijos ir plėvelės. Plėvelės persidengimas turi būti 15 – 20 cm, priklausomai nuo stogo nuolydžio. Klojant plėvelę naudojamos klijuojamosios juostos. Jos veikia kaip sandarinimo medžiaga ir žymiai palengvina plėvelės įrengimą.

 Difuzinė stogo plėvelė

Eurovent BASIC – tai trisluoksnė  kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų pralaidumu savybę, skirta naudoti statybose, šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileninės plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepraleidžiamumą vandeniui. Eurovent BASIC pasižymi vandens nepraleidžiamumo savybe,  esant didesniam, kaip 3000 mm H₂O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

Eurovent BASIC – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent BASIC naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose  ir ventiliuojamuose stoguose. Neskirta naudoti ant stogų, ištisai apkalamų lentelėmis, ant kurių turi būti naudojami kiti gaminiai, pvz. Eurovent CLASSIC, Eurovent MAXI arba Eurovent STRONG. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo  dengimo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir  atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės  ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo membranos yra skirtos šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo membraną, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

Aukšta Eurovent BASIC gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis

100g/m2

Garų praleidžiamumas 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui 4 mėnesius
Sd koeficientas 0,02 m
Nepralaidumas vandeniui

W 1

Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2
Padėklas 40 ritinių

Privalumai: 

pasižymi aukštu garų pralaidumu, ekonomiška, lengvas ir greitas montavimas, nepralaidi vandeniui.

Stogo membrana

Eurovent supernova 100  – tai trisluoksnė  kombinuota stogo membrana, turinti aukštą garų pralaidumo savybę, skirta naudoti statybose, šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileninės plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų pralaidumu ir tuo pat metu nepralaidumu vandeniui. Eurovent supernova pasižymi vandens nepralaidumo savybe,  esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

Eurovent supernova 100 – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent supernova 100 naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose  ir ventiliuojamuose stoguose.  Saugo mansardą stogo  dengimo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir  atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis membranos ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo membranos yra skirtos šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo membraną, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

Aukšta Eurovent supernova 100 gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis apie 100g/m2
Garų pralaidumas apie 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui apie 4 mėnesius
Sd koeficientas apie 0,02 m
Nepralaidumas vandeniui W 1
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2
Padėklas 50 ritinių

 Privalumai:    

pasižymi aukštu garų pralaidumu, ekonomiška, lengvas ir greitas montažas, nepralaidi vandeniui.

 Plėvelė sienoms

Eurovent supernova wall – tai vienasluoksnė vėjo izoliacijos plėvelė , pasižyminti aukštu garo pralaidumu, skirta naudoti  gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statybose, apsaugant juos  nuo vėjo, lietaus, ir drėgmės. Susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo, užtikrina vėjo izoliaciją ir aukštą vandens garų pralaidumu. Plėvelė Eurovent supernova wall gaminama kelių skirtingų išmatavimų pagal ilgį ir plotį ir dėl to gaminį galima pritaikyti pagal individualius užsakovo poreikius. Eurovent supernova wall sudėtyje yra specialių stabilizuojančių priedų, kurių dėka UV stabilumas siekia 3 mėn.

Eurovent supernova wall – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Vėjo izoliacijos plėvelė SUPERNOVA WALL  naudojama karkasinių namų statyboje kaip karkasinių konstrukcijų izoliacija, ventiliuojamų fasadų, rąstinių namų, saidingo (apkalos) būdu pastatytų fasadų, gyvenamųjų namų konstrukcijų ir gamybinių patalpų statybose. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas.

Aukšta Eurovent supernova wall gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis 80g/m2
Garų praleidžiamumas 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui 4 mėnesius
Sd koeficientas 0,02 m
Nepralaidumas vandeniui W 2
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2 ;**
Padėklas 50 ritinių

 Privalumai:

pasižymi aukštu garų pralaidumu, lengvas ir greitas montavimas, stabilus UV spinduliavimui, vėjo izoliacinė.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)