PLIENINĖS ČERPĖS

Cerpiu_stogas Tai yra populiariausia gyvenamųjų namų stogo danga-ji yra ilgaamžė, lengvai montuojama, nebrangi, nereikalaujanti specialios priežiūros. Tinka stogams, kurių nuolydis ne mažesnis kaip 14 laipsnių.

Plieninių čerpių techniniai matmenys

cerpe_admante

Čerpė ADMANTE

Galimi lapo ilgiai: min. 20 cm, max. 6,6 m

Dengiamas plotis: 1,13 m;  Bendras plotis: 1,18 m

Storis: 0,5 mm

Cerpe_monterrey

Čerpė MONTERREY

Galimi lapo ilgiai: min.- 20 cm, maks.- 7,5 m

Dengiamas plotis – 1,10 m Bendras plotis – 1,19 m

Storis- 0,5 mm

Galimas padengimas: cinkas; alucinkas; poliesteris; spalva pagal RAL (mūsų RAL spalvynas čia)

 

Spalvų TOP 10

 3005 cerrpe  3009 cerpe  3011cerpe  6005cerpe  6020cerpe
 7024cerpe  8004 cerpe  8017cerpe  8019cerpe  9005 cerpe

Mūsų siūlomi gaminiai profiliuojami iš aukštos kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos standartus. Viena didžiausių ir seniausių Pietų Korėjos plieno perdirbimo gamyklų „DONGBU STEEL“ tiekia savo produkciją mūsų įmonei jau 10m. Per šį laikotarpį užsiauginome klientų pasitikėjimą ne tik Baltijos,  bet taip pat ir Skandinavijos šalyse. Nors rinkoje didžiulis stogo dangų gamintojų pasirinkimas, džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti patikimą, laiko patikrintą produktą, kuris savo kokybe nenusileidžia garsiems švedų gamintojams.

Plieninė stogo danga turi didžiulį privalumą – yra lengviausia stogo danga rinkoje. Vieno kvadratinio metro svoris su stogo konstrukcija beveik 10 kartų mažesnis nei keraminių ar betoninių čerpių.  Tai padeda sumažinti ne tik darbo, bet ir komplektuojančiųjų stogo detalių išlaidas.

Klientams siūlome  platų  spalvų spektrą, kuris leidžia suderinti stogo bei fasado dangas net patiems išrankiausiems. Taip pat siūlome išskirtinio dizaino „Printech” technologija pagamintą žaliavą – įvairių tipų medžio bei akmens imitacijos skardą.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)