STOGO DANGA “KLASIKA”

stogo danga klasika

Mūsų gaminama plieninė stogo danga ,,Klasika” yra tiesių linijų, su dviem standumo briaunomis, turi Click Lock sistemą, todėl montavimas nėra sudėtingas. Ši danga tinka mažo nuolydžio stogams nuo 7° arba 12,28%. Siūlome lygaus arba rifliuoto paviršiaus profilius.

Galimi lapo ilgiai: min. 20 cm, max. 10 m

Dengiamas plotis: 48 cm; Bendras plotis: 52 cm

Skardos storis: 0,5 mm

Galimas padengimas: cinkas; alucinkas; poliesteris; spalva pagal RAL (mūsų RAL spalvynas čia)

Mūsų siūlomi gaminiai profiliuojami iš aukštos kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos standartus. Viena didžiausių ir seniausių Pietų Korėjos plieno perdirbimo gamyklų „DONGBU STEEL“ tiekia savo produkciją mūsų įmonei jau 10m. Per šį laikotarpį užsiauginome klientų pasitikėjimą ne tik Baltijos,  bet taip pat ir Skandinavijos šalyse. Nors rinkoje didžiulis stogo dangų gamintojų pasirinkimas, džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti patikimą, laiko patikrintą produktą, kuris savo kokybe nenusileidžia garsiems švedų gamintojams.

Plieninė stogo danga turi didžiulį privalumą – yra lengviausia stogo danga rinkoje. Vieno kvadratinio metro svoris su stogo konstrukcija beveik 10 kartų mažesnis nei keraminių ar betoninių čerpių.  Tai padeda sumažinti ne tik darbo, bet ir komplektuojančiųjų stogo detalių išlaidas.

Klientams siūlome  platų  spalvų spektrą, kuris leidžia suderinti stogo bei fasado dangas net patiems išrankiausiems. Taip pat siūlome išskirtinio dizaino „Printech” technologija pagamintą žaliavą – įvairių tipų medžio bei akmens imitacijos skardą.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)