Apie mus

UAB “Profileksas”, veikianti nuo 2000-ųjų metų, specializuojasi modulinių namelių ir modulinių pastatų bei plieninių stogų, sienų dangų ir profilių gamyboje. Bendrovė aktyviai veikia tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Bendrovėje dirba 80 darbuotojų. Sukaupta patirtis, kvalifikuoti darbuotojai, gamybinė bazė, reiklumas sau ir kitiems leidžia projektuoti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, atitinkančius ES standartus.

UAB “Profileksas” dirba pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 standartus, o visus suvirinimo darbus atlieka pagal EN 1090-1:2009+A1:2001 standartą.

UAB “Profileksas” privalumai:

  • ilgametė patirtis;
  • greitis ir lankstumas;
  • kvalifikuoti patarimai klientams prieš pasirašant sutartį;
  • kokybė, gaminių tvirtumas ir ilgaamžiškumas;
  • gaminių atitiktis standartams;
  • projektų įgyvendinimas “iki rakto”.

Vertiname kiekvieną savo klientą, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Profilex Modular Solutions. Moduliniai nameliai ir moduliniai pastatai

Kuriame kokybišką, lanksčią mobiliąją erdvę verslui ir gyvenimui per maksimaliai trumpą laiką už optimalią kainą.

Mobiliai erdvei formuoti siūlome karkasinius standartinius ir specialiuosius modulius, sanitarinio tipo modulius, flatpack tipo modulius bei modulinius pastatus/kompleksus; taip pat atliekame modulių montavimo-demontavimo, modernizavimo bei remonto darbus.

Gaminiams naudojame tik patikrintos kokybės žaliavas, įvairius išorės ir vidaus apdailos estetinius ir funkcinius sprendimus (medis, plienas, plastikas, stiklas), efektyvius termo-izoliacinius sprendimus (mineralinė vata, atvirų/uždarų porų poliuretano putos, sandwich tipo daugiasluoksnės plokštės), ir tai leidžia užtikrinti gaminių ilgaamžiškumą bei nedideles eksploatavimo sąnaudas. Gaminiai atitinka pastoviems statiniams taikomus standartus.

Nuolat plėsdami gamybinius pajėgumus bei gerindami darbo efektyvumą, galime pagaminti ir sumontuoti iki 1000 vienetų modulinių namelių per metus ir planuojame šį skaičių toliau didinti.

Stogo ir sienų dangos, skardos lankstiniai ir statybiniai profiliai

Gaminame aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu pasižyminčias stogų ir sienų dangas iš Pietų Korėjos gamintojo Dong Bu plieninės skardos. Siūlome rinktis iš vienuolikos skirtingų profilių. Taip pat prekiaujame lietaus sistemomis bei stogo priedais. Užsakymus atliekame itin greitai.

Partneriai

Esame dėkingi visiems klientams, tarp kurių ilgamečiai partneriai – TOI TOI, CRAMO, WÜRTH, Svencelės sala, DOT LT, Kesko Senukai Lithuania, Concern Titan-2 Finland, Lietuvos kariuomenė, etc.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)